Lyžařský servis GEMMA

Do skiservisu můžete přijít se sjezdovými i běžeckými lyžemi nebo snowboardem. Kvalifikovaní pracovníci ski servisu vám poté nabídnou hned několik možností, jak se o vaše lyže či snowboard nejlépe postarat.

ceník oprav lyží ceník oprav snowboardů ceník oprav bruslí

Mimo těchto prací běžných v kvalifikovaných ski servisech vám dále nabízíme podružné opravy lyžařského vybavení jako jsou např. opravy lyžařských holí nebo drobné opravy lyžařských bot, helem (zapínání), brýlí (výměna upínací gumy) a montáže nožů bruslí.

Broušení a voskování lyží provádíme na strojích značky Wintersteiger. Broušení snowboardů provádíme na stroji značky Montana.

wintersteiger montana


E-shop

Logo


GEMMA servis

Kšírova 504/32
Brno-Horní Heršpice
619 00

otevírací doba: PO-PÁ 9:00-18:00
TELEFON: +420 602 589 310
E-MAIL: servis@gemmasport.cz

mapa.jpg

Odvoz lyží a snowboardů na servis

Nemáte čas? Nemůžete se k nám dostat? My si pro vaše lyže nebo snowboardy přijedeme až k vám domů!

Odvoz/dovoz provádíme v úterý a čtvrtek ve večerních hodinách ( 19 – 21 ) z dohodnuté adresy v rámci města Brna.

Zobrazit podrobné informacemontáž sjezdového vázání voskování skluznic montáž snowboardového vázání broušení hran montáž běžeckého vázání seřízení vázání stroje wintersteiger stroje montana oprava lyží montáže nožů bruslí opravy batohů opravy stanů opravy spacích pytlů a tašek lepení nafukovacích člunů lepeni samonafukovacích matrací opravy šitých míčů výplet raket na tenis, squash a badminton opravy kolečkových bruslí opravy holí batohy Gemma lodní pytle Gemma nýtování přezek plastové spony turistické doplňky