Kamenná prodejna GEMMA

Kammená prodejna slouží jako prodejní místo výrobků Gemma (lodních pytlů, batohů či tašek). Dále pak nabízí drobné outdoorové vybavení (vařiče, nádobí apod.) a náhradní díly, různé typy impregnací a sportovní galanterie.

Anatomické batohy GEMMA

anatomické batohy gemma Anatomické batohy jsou určeny pro všechny formy pobytu v přírodě, od běžné turistiky a cestování až po náročný trekking a horolezectví.

Základními prvky anatomických batohů Gemma jsou dvě duralové křížové výztuhy ve tvaru X, duralová bederní výztuha, anatomická stavba zádové části a bočního profilu batohu, odnímatelný bederní pás s originálním výkyvným sytémem a anatomicky tvarované nosné popruhy s posuvným systémem Vario.

Všechny tyto prvky společně dávají anatomickým batohům Gemma ty nejlepší vlastnosti - vysoký komfort nesení batohu, možnost vytvoření optimální polohy těžiště a výborné stability batohu na zádech.

Pro tyto vlastnosti jsou anatomické batohy Gemma již více jak 15 let vyhledávány nejen zkušenými cestovateli a dobrodruhy, ale zejména "běžnými" turisty, kteří dávají přednost komfortu.

Všechny anatomické batohy Gemma jsou opatřeny zcela originálním systémem výkyvného bederního pásu. Komfortní bederní pás, je k tělu batohu výkyvně připojen ve čtyřech bodech. Dva body jsou ve středu pásu, kde jsou umístěny nosné popruhy a kovové spony. Spony jsou zasunuty a zajištěny v příčné duralové výztuze, která je již součástí zádového systému batohu. Další dva body jsou na bocích pásu, kde balanční popruhy zajišťují vystředění a fixaci polohy bederního pásu na těle člověka.

 

Lodní pytle GEMMA

vodotěsný program gemmaZahrnuje výrobky z polyesteru, polyamidu a PVC spojované technologií vysokofrekvenčního svařování. Vodotěsné uzavírání plnících otvorů je zajištěno rolováním materiálu přes plastovou lištu a následným zajištěním trojzubou sponou. Vodácké pytle jsou určeny pro ochranu materiálu v mokrém prostředí např. na lodích, raftech, motorových člunech nebo jako transportní vaky.

Spolehlivě ochrání obsah před navlhnutím jak ve sladké, tak i slané vodě. Pro usnadnění přepravy mohou být pytle opatřeny nosnými popruhy.


E-shop

Logo


GEMMA servis

Kšírova 504/32
Brno-Horní Heršpice
619 00

otevírací doba: PO-PÁ 9:00-18:00
TELEFON: +420 602 589 310
E-MAIL: servis@gemmasport.cz

mapa.jpg

Odvoz lyží a snowboardů na servis

Nemáte čas? Nemůžete se k nám dostat? My si pro vaše lyže nebo snowboardy přijedeme až k vám domů!

Odvoz/dovoz provádíme v úterý a čtvrtek ve večerních hodinách ( 19 – 21 ) z dohodnuté adresy v rámci města Brna.

Zobrazit podrobné informacemontáž sjezdového vázání voskování skluznic montáž snowboardového vázání broušení hran montáž běžeckého vázání seřízení vázání stroje wintersteiger stroje montana oprava lyží montáže nožů bruslí opravy batohů opravy stanů opravy spacích pytlů a tašek lepení nafukovacích člunů lepeni samonafukovacích matrací opravy šitých míčů výplet raket na tenis, squash a badminton opravy kolečkových bruslí opravy holí batohy Gemma lodní pytle Gemma nýtování přezek plastové spony turistické doplňky